Nakupte za 1.000 Kč a máte dopravu ZDARMA

Káva jako firemní dárek

Firemní dárky. Jsou milované těmi, kdo je dostávají, a nenáviděné těmi, kdo je vymýšlejí. Každoročně minimálně jednou, ale někdy i opakovaně, stojí tyto zodpovědné osoby před náročným úkolem – vymyslet firemní dárek, který:

  • nedává každý, především přímá konkurence
  • potěší a neurazí
  • do týdne se nezkazí
  • nevyrábí se v Číně
  • firma si ho může dovolit
  • hrdě šíří dobré jméno společnosti doma i ve světě
  • logo na něm je jasně viditelné, ale není jak pěst na oko
  • má estetickou, užitnou či sběratelskou hodnotu
  • posiluje obchodní vztahy
  • přidanou hodnotu
CoffeeGarage.cz - výběrová káva eshop, Káva jako firemní dárek, Firemní dárky. Jsou milované těmi, kdo je dostávají, a nenáviděné těmi, kdo je vymýšlejí. Každoročně minimálně jednou, ale někdy i opakovaně, stojí tyto zodpovědné osoby před náročným úkolem - vymyslet firemní dárek, který:,

Hledáte ideální firemní dárek?

Nebudeme chodit kolem horké kávy a poradíme vám nejlíp, jak umíme: kupte kávu. Káva je univerzální, voňavý, chutný, zdravý, prestižní, osobní, skladný a vysoce ceněný produkt, který se pro firemní dárek hodí skvěle. Jednotlivě nebo v dárkovém koši plném dalších lahůdek otevírá dveře, buduje i utužuje vztahy, důstojně propaguje vaši službu nebo produkt. Navíc nenuceně komunikuje do světa vesměs pozitivní slova díku za spolupráci, věrnost, loajalitu či podporu.

Spojte dárek se zážitkem

Káva tvoří pouto mezi kolegy, dodavateli i zákazníky. Podělit se o šálek kvalitní, čerstvé a voňavé kávy znamená vytvořit příjemnou a uvolněnou atmosféru a posílit vzájemné vztahy. Darovat můžete nejen kávu, ale i celý kávový rituál, který se spojí s posezením a společenskou konverzací. Tohle prostě žádný kalendář, deštník ani sada luxusních propisek či pivních šamponů nezařídí.

Kávou sdělujete, že vám na druhém záleží

Kávu vám nikdo jako dárek neodmítne, protože ji zkrátka potřebuje. A když ne on osobně, pak někdo z blízkého okolí, takže děláte radost dvakrát. Káva může mít řadu zdravotních výhod, zlepšuje soustředění, dodává energii a podporuje metabolismus. Kvalitní káva jako dárek je vlastně péče o zdraví a pohodu vašich zákazníků, kolegů nebo obchodních partnerů. Káva jako firemní dárek má ještě jednou výhodu: pokud potřebujete mít připravené různé cenové kategorie dárků, můžete si odstupňovat hodnotu podle velikosti balení kávy. Je jasné, že všichni příjemci firemních dárků jsou důležití, ale víme, jak to chodí. Někteří jsou víc. ☺

Těšíme se na zpětnou vazbu od vás. Můžeme vám s něčím poradit? Nejste si jistí výběrem? Napište nám, prosím, přes kontaktní formulář, nebo se ozvěte na náš e-mail, a my vám rádi poradíme.