Nakupte za 1.000 Kč a máte dopravu ZDARMA

Horoscoffee – komplet

Hledáte kávu, která perfektně doplní vaši osobnost? Objevte Horoscoffee, kolekci 12 lahodných káv inspirovaných znameními zvěrokruhu! Každá káva je namíchána z pečlivě vybraných zrn a odráží jedinečné vlastnosti daného znamení. Ať už jste ohnivý Beran, klidný Býk, nebo tvořivý Blíženec, Horoscoffee má pro vás tu pravou kávu. Užijte si šálek kávy, který je jako stvořený pro váš horoskop, a začněte den s energií a grácií. Horoscoffee: Káva, která píše váš osud!
Hmotnost-
Zpracování

zrnková, jemně mletá

Dostupná balení

12x 250g papírová tuba, 12x 500g papírová tuba

Trvanlivost čerstvé kávy je 9 měsíců
Popis produktu

Hledáte zábavný a originální způsob, jak potěšit sebe i své blízké? Objednejte si sadu 12 horoskopů s lahodnou kávou! V každém balení najdete jeden horoskop pro dané znamení zvěrokruhu a kvalitní kávu, která perfektně podtrhne jeho energii.

Ať už jste Beran, který potřebuje ranní vzpruhu, nebo Ryba, která si užívá klidné večery, v naší nabídce najdete kávu pro každý vkus. Horoskopy vám pomohou lépe porozumět sobě i lidem kolem vás a káva vám dodá potřebnou energii do každého dne.

Sada 12 horoskopů s kávou je ideálním dárkem pro všechny milovníky astrologie a kávy. Objednejte si ji ještě dnes a užijte si jedinečný zážitek!