Nakupte za 1.000 Kč a máte dopravu ZDARMA

VLAKAFE – Síla parního stroje

"VLAKAFE - Síla parního stroje"  obsahuje dvě balení kávy po 150g nebo 250g v dárkové krabici. Tato sada je ideálním dárkem pro všechny příležitosti - narozeniny, výročí nebo prostě jen tak. Udělejte radost a nabídněte chutný zážitek plný emocí a chutí. Nakupujte nyní a překvapte své blízké tímto výjimečným dárkem!
Hmotnost-
Zpracování

zrnková, jemně mletá

Dostupná balení

150g kanystr, 250g kanystr

Trvanlivost čerstvé kávy je 9 měsíců
Popis produktu

Mazaný mašinfíra: tato směs obsahuje 80% arabiky a 20% robusty. V tuto unikátní směs jsou zahrnuty dvě druhy arabiky z Jižní Ameriky a jemná robusta z Indie. Tato kávová směs, vytvořená z kávy z Brazílie a Kolumbie, je ideální volbou pro náročné kávomilce, kteří preferují tradiční chuťový profil. Tato káva vás okouzlí hořkosladkým aroma lískových ořechů, nádechem vanilky, tóny černého rybízu a lehkým dozvukem hořké čokolády.

Šťastný ajznboňák: tato směs obsahuje 80% arabiky a 20% robusty. V tuto unikátní směs jsou zahrnuty dvě druhy arabiky z Jižní Ameriky a jemná robusta z Indie. Tato kávová směs, vytvořená z kávy z Brazílie a Kolumbie, je ideální volbou pro náročné kávomilce, kteří preferují tradiční chuťový profil. Tato káva vás okouzlí hořkosladkým aroma lískových ořechů, nádechem vanilky, tóny černého rybízu a lehkým dozvukem hořké čokolády.

 

Balení dvou kanystrů po 150g nabo 250g, včetně černé dárkové krabice.