Nakupte za 1.000 Kč a máte dopravu ZDARMA

Kávový catering Garage Coffee

Nabízíme Vám

Bez kávy se neobejde téměř žádná akce, ať už se jedná o firemní akci, veletrh, svatbu, nebo jen neformální setkání s přáteli. Pokud chcete svým hostům nabídnout nejlepší kávu, je tady pro vás kávový catering.

Naše kávové služby

k dispozici pro různé typy kávy, jako jsou espresso, cappuccino, latte, americano, a mnoho dalších. Naše týmy baristů vám rádi poradí, jaká káva by se nejvíce hodila k vaší události a jak ji správně připravit.

Kávový catering není určen jen pro velké akce. Naši baristé jsou připraveni obsloužit vás i na menších setkáních, jako jsou firemní snídaně, oslavy narozenin, či rodinné setkání. S naší pomocí si můžete být jisti, že vaši hosté budou mít na akci skvělý zážitek.
Mám zájem

Máte zájem kávový servis na vaší akci? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mail: info@coffeegarage.cz Rádi pro Vás připravíme nabídku přesně podle Vašich specifických požadavků a přání. Pro zajištění kávového cateringu potřebujeme pouze přístup k elektrické síti.

Pokud chystáte kulturní, společenskou, firemní nebo jakoukoliv jinou akci a chcete svým hostům nabídnout kvalitní kávu, obraťte se na nás. S naší pomocí můžete zorganizovat kávový catering, který bude skvělým doplňkem vaší události, ať už se jedná o hudební festival, konferenci, vernisáž, přednášku, křest knihy, prezentaci produktu, farmářský trh nebo svatbu. Díky naší kávě budou vaši hosté mít skvělý zážitek a rádi si událost připomenou.