Nakupte za 1.000 Kč a máte dopravu ZDARMA

Rwanda Macuba

Rwandská káva Vás jistě potěší svou sladko ovocnou chutí. Svěží citrusové tóny krásně vynikají v šálku espressa a jistě nadchne i příznivce překapávaných káv.
Hmotnost -
Rozměry -
Velikost balení:

1000g, 750g, 500g, 250g, 100g

Zpracování

zrnková

Předpokládaný termín doručení

Předpokládané doručení 05.12. pro zrnkovou kávu. Doručení ostatní varianty

Upozornění

kvůli vysokému počtu objednávek před Vánoční sezónou, může být termín doručení delší, než máme uvedeno. Proto prosíme, objednávejte s předstihem a omlouváme se za případné prodloužení lhůty doručení.

 

Pro varianty

  • mleté kávy je předpokládaný termín doručení +2 dny

 

Doporučení:

  • Platba kartou
  • Doprava PPL
Trvanlivost čerstvé kávy je 9 měsíců
Prodejní místa
Popis kávy

Macuba se nachází ve vysokohorských kopcích okresu Nyamasheke. Stanice pro zpracování se nachází v nadmořské výšce 1685 metrů a přijímá kávu pěstovanou až do výše 2100 metrů nad mořem. Teplé dny a chladné noci napomáhají pomalému dozrávání třešní, proto je jejich chuť sladká. Díky výjimečným postupům ve zpracování a vysoké nadmořské výšce umožnuje Macube produkovat jedny z nejlepších káv ve Rwandě. Kávové třešně jsou selektivně ručně sbírané zemědělci a dodávány do mycí stanice, poté se opět ručně třídí aby se odstranily všechny plody s viditelnou vadou. Západní provincie je díky jezeru Kiva, které zajištuje dostatek vody, místem několika nejznámějších promývacích stanic. Produkují se zde plné, květinové, elegantní a svěží kávy nejvyšší kvality.