Nakupte za 1.000 Kč a máte dopravu ZDARMA

Preference – ENDURO – kanystr

Káva pro enduro jezdce na motorce je nejen zdrojem energie, ale také způsobem, jak prohloubit přátelství a udržovat tradice společného zájmu. Ať už se jedná o rychlý espresso před jízdou nebo klidné posezení s přáteli po náročném dni, káva je pro enduro jezdce na motorce nepostradatelná. Enduro jezdec na motorce musí být schopen rychle reagovat na náročné situace, které se mohou během závodů objevit. Proto je káva ideálním společníkem těchto dobrodruhů. Dobrá šálek kávy před startem nejen povzbudí a zlepší koncentraci, ale také zvýší vytrvalost a zlepší regeneraci po náročné jízdě v terénu. Všechny druhy výběrové káv pražíme zvlášť, poté směsi mícháme tak, aby jsme získali jedinečnou vyváženou chuť.
Hmotnost -
Rozměry -
Velikost balení:

250g, 150g, 350g

Zpracování

zrnková, jemně mletá, středně mletá, hrubě mletá

Trvanlivost čerstvé kávy je 9 měsíců
Popis kávy

Káva je pro mnohé nezbytností, která pomáhá rozproudit tělo a mysl během dne.

Pro enduro jezdce na motorce je tento povzbuzující nápoj více než jen zdrojem energie, ale také symbolem kultury a společenských setkání s ostatními jezdci.

Enduro –  směs namíchaná z 60 % brazilské arabiky a ze 40 % jemnou indickou robustou.

Výběrová káva hořká a silná jako váš stroj: Dokonalý společník pro cestu

Enduro preference představuje nekompromisní chuť, která odráží sílu a odhodlání vášnivých jezdců na motorce. Hořká a silná káva, podobně jako váš stroj, přináší pocit nekonečné energie a odvahy při objevování neznámých cest a krajů.

Jemné aroma této kávy zaujme vaše smysly a podnítí zvědavost. Při vychutnávání šálku této silné kávy si uvědomujete, že nápoj odráží charakter vašeho stroje – výkonný, odolný a přizpůsobivý. Hořkost kávy vás povzbudí, zatímco intenzita chuti vám dodá odvahu a sílu pro další etapu vaší cesty.

Tato káva je ideálním společníkem pro ty, kteří hledají zážitky, které vyzývají jejich hranice a odhalují nezmapované krajiny. Stejně jako váše enduro, které vás neúnavně nese přes náročné terény.