Nakupte za 1.000 Kč a máte dopravu ZDARMA

Preference – ADVENTURE – kanystr

Dobrodružství, vítr ve vlasech, adrenalin, rychlost. Tyto pocity dobře znáte. Co byste řekli ještě něčemu navíc? Zkuste naši kávu! Představte si nádherný ranní východ slunce, když si užíváte první šálek kávy, který vás připraví na další den plný dobrodružství. Čerstvě namletá káva voní a dodává vám energii, zatímco se chystáte vyrazit na motorce a objevovat…
Hmotnost -
Rozměry -
Velikost balení:

250g, 150g, 350g

Zpracování

zrnková, jemně mletá, středně mletá, hrubě mletá

Předpokládaný termín doručení

Předpokládané doručení 05.12. pro zrnkovou kávu. Doručení ostatní varianty

Upozornění

kvůli vysokému počtu objednávek před Vánoční sezónou, může být termín doručení delší, než máme uvedeno. Proto prosíme, objednávejte s předstihem a omlouváme se za případné prodloužení lhůty doručení.

 

Pro varianty

  • mleté kávy je předpokládaný termín doručení +2 dny

 

Doporučení:

  • Platba kartou
  • Doprava PPL
Trvanlivost čerstvé kávy je 9 měsíců
Prodejní místa
Popis kávy

Stejně jako mnoho motorkářů dbá na kvalitu svého stroje a jízdního vybavení, ocení také kvalitní kávu. Prémiová káva může představovat luxusní zážitek, který zpříjemní jejich cestování.

Káva a dobrodružství na motorce tak vytvářejí neopakovatelný zážitek spojený se společným objevováním nových míst a kultur, který zůstává nezapomenutelným vzpomínkám na cestách.

Adventure je směs výběrové kávy 80 % arabica a 20% robusta

Neodolatelná kombinace se skládá ze tří 100% jihoamerických arabik a jemné indické robusty. Díky spojení káv z Brazílie, Peru a Kolumbie jsme dosáhli harmonického vyvážení hořkosti a sladkosti. Šálek lahodného ráno či odpoledního espressa vás určitě okouzlí svou chutí lískových oříšků, švestek a vanilky s  nádechem hořké čokolády. Milovníci kávových směsí si jistě přijdou na své.