Nakupte za 1.000 Kč a máte dopravu ZDARMA

Preference – ADVENTURE – kanystr

Dobrodružství, vítr ve vlasech, adrenalin, rychlost. Tyto pocity dobře znáte. Co byste řekli ještě něčemu navíc? Zkuste naši kávu! Představte si nádherný ranní východ slunce, když si užíváte první šálek kávy, který vás připraví na další den plný dobrodružství. Čerstvě namletá káva voní a dodává vám energii, zatímco se chystáte vyrazit na motorce a objevovat neznámé krajiny. Adventure káva a dobrodružství na motorce představují jedinečnou kombinaci, která dokonale zapadá do životního stylu těch, kteří hledají vzrušení a nevšední zážitky. Tyto dva elementy vytvářejí nezapomenutelnou atmosféru, která naplňuje duši vášnivých cestovatelů a milovníků motorových strojů. Káva je pro mnohé jezdce společníkem na cestách, který pomáhá udržovat bdělost a zlepšuje koncentraci při dlouhých jízdách. Pauzy na kávu při zastávkách na trase nejen povzbudí a zregenerují jezdce, ale také poskytují příležitost potkat nové přátele a sdílet zkušenosti s ostatními cestovateli. Kvalitní káva je důležitá nejen pro motorkáře, ale pro všechny, kteří si chtějí užít skvělý zážitek z pití kávy. Pro motorkáře může být dobrá káva důležitá třeba z následujícího důvodu: Energie a bdělost: Motorkáři často absolvují dlouhé vzdálenosti a vyžadují dostatek energie a koncentrace při řízení. Výběrová káva poskytuje příjemný zážitek a nabízí dostatek kofeinu pro zvýšení bdělosti a energie.Přestávky na cestách: Při cestování na motorce si motorkáři často dávají přestávky, aby si odpočinuli a nabrali síly. Dobrá káva je skvělým způsobem, jak si užít tyto přestávky a nabít baterie.  
Hmotnost -
Rozměry -
Velikost balení:

250g, 150g, 350g

Zpracování

zrnková, jemně mletá, středně mletá, hrubě mletá

Trvanlivost čerstvé kávy je 9 měsíců
Popis kávy

Stejně jako mnoho motorkářů dbá na kvalitu svého stroje a jízdního vybavení, ocení také kvalitní kávu. Prémiová káva může představovat luxusní zážitek, který zpříjemní jejich cestování.

Káva a dobrodružství na motorce tak vytvářejí neopakovatelný zážitek spojený se společným objevováním nových míst a kultur, který zůstává nezapomenutelným vzpomínkám na cestách.

Adventure je směs výběrové kávy 80 % arabica a 20% robusta

Neodolatelná kombinace se skládá ze tří 100% jihoamerických arabik a jemné indické robusty. Díky spojení káv z Brazílie, Peru a Kolumbie jsme dosáhli harmonického vyvážení hořkosti a sladkosti. Šálek lahodného ráno či odpoledního espressa vás určitě okouzlí svou chutí lískových oříšků, švestek a vanilky s  nádechem hořké čokolády. Milovníci kávových směsí si jistě přijdou na své.