Nakupte za 1.000 Kč a máte dopravu ZDARMA

Preference – POWER – kanystr

Káva a síla: Povzbuzující spojenectví pro tělo a mysl Káva je nejen oblíbeným nápojem mnoha lidí po celém světě, ale také zdrojem síly a energie, která může pomoci překonat fyzické a mentální bariéry. Síla, kterou nám káva poskytuje, je důsledkem jejího hlavního stimulantu - kofeinu. Když kávu vypijeme, kofein vstřebává do krevního oběhu a působí…
Hmotnost -
Rozměry -
Velikost balení:

250g, 150g, 350g

Zpracování

zrnková, jemně mletá, středně mletá, hrubě mletá

Předpokládaný termín doručení

Předpokládané doručení 05.12. pro zrnkovou kávu. Doručení ostatní varianty

Upozornění

kvůli vysokému počtu objednávek před Vánoční sezónou, může být termín doručení delší, než máme uvedeno. Proto prosíme, objednávejte s předstihem a omlouváme se za případné prodloužení lhůty doručení.

 

Pro varianty

  • mleté kávy je předpokládaný termín doručení +2 dny

 

Doporučení:

  • Platba kartou
  • Doprava PPL
Trvanlivost čerstvé kávy je 9 měsíců
Prodejní místa
Popis kávy

Káva a síla motoru se mohou zdát jako nesouvisející koncepty, ale ve skutečnosti mají oba prvky mnoho společného.

Káva je známá pro svou schopnost dodávat energii a povzbudit nás během dne, zatímco silný motor představuje výkon a rychlost ve světě strojů. Obě tyto oblasti jsou důležité pro ty, kdo vyžadují maximální výkon a efektivitu, ať už se jedná o milovníky kávy nebo nadšence motorových vozidel.

Káva, podobně jako motor, má různé druhy a kvality. Stejně jako výběr vhodného motoru pro konkrétní účel, je i výběr správné kávy záležitostí osobní preference a potřeby. Ať už se jedná o silný espresso pro rychlý energetický nášup nebo o jemnější filtrovanou kávu pro postupné uvolňování energie, volba kávy může být klíčová pro dosažení optimálního výkonu během dne.

Kofein je hlavním stimulantem v kávě, který dodává nárůst energie a bdělosti. Má schopnost zlepšovat kognitivní funkce, jako je soustředění a pozornost. V průměru obsahuje jedna šálek kávy (240 ml) kolem 95 mg kofeinu, ale množství se může lišit v závislosti na druhu kávy a způsobu přípravy. Přebytek kofeinu může vést k nežádoucím účinkům, jako je nespavost, podrážděnost a třes. Proto je důležité konzumovat kávu s mírou a sledovat svůj denní příjem kofeinu.

Power preference – poutavá směs složená ze 70% arabik z centrální Ameriky a 30% jemné indické robusty. Kombinace Guatemaly, Nikaraguy a Kostariky s robustou vás jistě ohromí svou sladce hořkou chutí, určenou pro milovníky opravdu silné kávy. Silnost kávy je zajištěna vyšším podílem robusty, která obsahuje vyšší množství kofeinu a dodává hořkou čokoládovou příchuť. Díky spojení těchto vynikajících arabik si můžete vychutnat v ranním šálku espressa chuť pražených mandlí, jablek a sušeného ovoce.

Všechny druhy kávy pražíme zvlášť a poté směsi smícháváme tak, abychom získali jedinečnou vyváženou chuť.