Nakupte za 1.000 Kč a máte dopravu ZDARMA

Preference – AKCELERACE – kanystr

Když jezdec na motorce akceleruje, cítí sílu stroje pod ním, prudký nárůst rychlosti a adrenalin, který ho prochází. Podobně působí i káva na naše smysly. Po prvním šálku kávy se naše tělo probouzí, mysl se zrychluje a zlepšuje koncentrace, díky čemuž jsme schopni lépe zvládat náročné úkoly a rychlé rozhodování. Výběrová káva je přirozeným zdrojem…
Hmotnost -
Rozměry -
Velikost balení:

250g, 150g, 350g

Zpracování

zrnková, jemně mletá, středně mletá, hrubě mletá

Předpokládaný termín doručení

Předpokládané doručení 05.12. pro zrnkovou kávu. Doručení ostatní varianty

Upozornění

kvůli vysokému počtu objednávek před Vánoční sezónou, může být termín doručení delší, než máme uvedeno. Proto prosíme, objednávejte s předstihem a omlouváme se za případné prodloužení lhůty doručení.

 

Pro varianty

  • mleté kávy je předpokládaný termín doručení +2 dny

 

Doporučení:

  • Platba kartou
  • Doprava PPL
Trvanlivost čerstvé kávy je 9 měsíců
Prodejní místa
Popis kávy

Káva a akcelerace: Pohonná síla pro tělo i mysl

Výběrová káva a akcelerace jsou dva pojmy, které se zdánlivě spojují při hledání rychlosti a energie. Stejně jako motorový stroj, který zrychluje a rozvíjí svůj výkon, i káva nám dodává sílu a vitalitu pro naše tělo i mysl.

Směs 80% arabica 20% robusta

Akcelerace preference coffee je kombinace tvořená ze tří jihoamerických 100% arabik a jemné indické robusty. Sloučením káv z Brazílie, Peru a Kolumbie jsme dosáhli harmonického hořkosládkového buketu. Šálek lahodného espressa, ať už ráno či odpoledne, vás jistě uchvátí svou chutí lískových oříšků, švestek, vanilky, černého rybízu a nádechem hořké čokolády.