Nakupte za 1.000 Kč a máte dopravu ZDARMA

Preference – AKCELERACE – kanystr

Když jezdec na motorce akceleruje, cítí sílu stroje pod ním, prudký nárůst rychlosti a adrenalin, který ho prochází. Podobně působí i káva na naše smysly. Po prvním šálku kávy se naše tělo probouzí, mysl se zrychluje a zlepšuje koncentrace, díky čemuž jsme schopni lépe zvládat náročné úkoly a rychlé rozhodování. Výběrová káva je přirozeným zdrojem kofeinu, který působí jako stimulant pro naše tělo. Kofein zvyšuje hladinu energie, zlepšuje fyzickou i mentální výkonnost a zkracuje reakční dobu. To je důvod, proč je káva ideálním společníkem nejen pro jezdce na motorce, ale i pro všechny, kteří hledají způsob, jak zlepšit svou výkonnost a být připraveni na výzvy dne.
Hmotnost-
Rozměry-
Velikost balení:

250g, 150g, 350g

Zpracování

zrnková, jemně mletá, středně mletá, hrubě mletá

Trvanlivost čerstvé kávy je 9 měsíců
Popis produktu

Káva a akcelerace: Pohonná síla pro tělo i mysl

Výběrová káva a akcelerace jsou dva pojmy, které se zdánlivě spojují při hledání rychlosti a energie. Stejně jako motorový stroj, který zrychluje a rozvíjí svůj výkon, i káva nám dodává sílu a vitalitu pro naše tělo i mysl.

Směs 80% arabica 20% robusta

Akcelerace preference coffee je kombinace tvořená ze tří jihoamerických 100% arabik a jemné indické robusty. Sloučením káv z Brazílie, Peru a Kolumbie jsme dosáhli harmonické hořkosládké chuti. Šálek lahodného espressa, ať už ráno či odpoledne, vás jistě uchvátí svou chutí lískových oříšků, švestek, vanilky, černého rybízu a nádechem hořké čokolády.