Nakupte za 1.000 Kč a máte dopravu ZDARMA

Garage Coffee Peru Amazonas, balení zrnkové kávy 100% arabica

Peruánská zrnková káva z provincie Amazonas jistě probudí vaši zvědavost. Jste li milovníkem harmonických chutí, jistě ochutnejte šálek lahodného espressa. Vyvážená sladko hořká chuť s lehkou ovocnou dochutí.
Hmotnost -
Rozměry -
Velikost balení:

1000g, 750g, 500g, 250g, 100g

Zpracování

zrnková

Předpokládaný termín doručení

Předpokládané doručení 05.12. pro zrnkovou kávu. Doručení ostatní varianty

Upozornění

kvůli vysokému počtu objednávek před Vánoční sezónou, může být termín doručení delší, než máme uvedeno. Proto prosíme, objednávejte s předstihem a omlouváme se za případné prodloužení lhůty doručení.

 

Pro varianty

  • mleté kávy je předpokládaný termín doručení +2 dny

 

Doporučení:

  • Platba kartou
  • Doprava PPL
Trvanlivost čerstvé kávy je 9 měsíců
Prodejní místa
Popis kávy

Café Monteverde je pěstitelská skupina, která sdružuje 250 farem z oblasti Rodriguez de Mendoza, Amazonas, Peru. Zakladatelé Alfonso Tejada a Karen Araoz nabízejí svou vlastní Finca Timbuyacu jako modelovou farmu pro všechny členy sdružení, aby se sjednotili v naučení mnoho cenných pěstitelských a zpracovatelských dovedností, které jim pomohou zdokonalit své sklizně. Pozemek Monteverde shromažďuje sklizně ze všech 250 farem, je to místo kde všichni spolupracují v rámci skupiny. Díky tomu se jim daří kávu pečlivě prověřovat a vybírat, a proto káva z regionu Rodriguez de Mendoza ma sladký, jemně ovocný profil, který připomíná sirup z bobulí. Peru je 9. největším producentem kávy na světě.