Nakupte za 1.000 Kč a máte dopravu ZDARMA

Garage Coffee Nikaragua San Juan, zrnková káva 100% arabica

Lahodná organická nikaragujská káva jistě dostane každého milovníka espressa. Vhodná pro začínající kafaře, kteří si už dlouho přejí svůj šálek kávy vychutnat bez mléka a sladidel. Rozhodně na ní nezapomenou ani Ti, kteří dávají přednost alternativním přípravám.
Hmotnost -
Rozměry -
Velikost balení:

1000g, 750g, 500g, 250g, 100g

Zpracování

zrnková

Předpokládaný termín doručení

Předpokládané doručení 05.12. pro zrnkovou kávu. Doručení ostatní varianty

Upozornění

kvůli vysokému počtu objednávek před Vánoční sezónou, může být termín doručení delší, než máme uvedeno. Proto prosíme, objednávejte s předstihem a omlouváme se za případné prodloužení lhůty doručení.

 

Pro varianty

  • mleté kávy je předpokládaný termín doručení +2 dny

 

Doporučení:

  • Platba kartou
  • Doprava PPL
Trvanlivost čerstvé kávy je 9 měsíců
Prodejní místa
Popis kávy

Nikaragua sice není nejznámějším producentem středoamerické kávy, ale má velký potenciál. Drží si 13. místo mezi největšími producenty kávy na světě. Země je známa jako země “Los lagos y los volcanes” což v překladu znamená země jezer a sopek. Ty nejlepší nikaragujské kávy se vyznačují bohatou škálou chutí – od sladké, mléčně-čokoládové , květinové, bylinné až po delikátně ovocné. Specifické chutě se liší region od regionu. Naše káva pochází z regionu zvaném Madriz, malá relativně neznámá oblast, která dřív byla součástí Nueva Segovii. Pěstuje se zde nevelké množství lehkých, elegantních káv a někteří odborníci dokonce tvrdí, že nikaragujská kávovníková zrna patří mezi nejjemnější na světě.