Nakupte za 1.000 Kč a máte dopravu ZDARMA

Garage Coffee India Plantation A, zrnková káva 100% arabica

Indická káva, proslulá pěstováním na stinných místech, s dalšími plodinami, jako jsou pepř, kardamom, zázvor, ořechy, pomeranče, vanilka, banány a manga, které mají velký vliv na chuť kávy. Vyzkoušejte neotřelou jemně kořeněnou chuť s oříškovými tóny v šálku espressa, nebo při přípravě moka konvičky.
Hmotnost -
Rozměry -
Velikost balení:

1000g, 750g, 500g, 250g, 100g

Zpracování

zrnková

Předpokládaný termín doručení

Předpokládané doručení 05.12. pro zrnkovou kávu. Doručení ostatní varianty

Upozornění

kvůli vysokému počtu objednávek před Vánoční sezónou, může být termín doručení delší, než máme uvedeno. Proto prosíme, objednávejte s předstihem a omlouváme se za případné prodloužení lhůty doručení.

 

Pro varianty

  • mleté kávy je předpokládaný termín doručení +2 dny

 

Doporučení:

  • Platba kartou
  • Doprava PPL
Trvanlivost čerstvé kávy je 9 měsíců
Prodejní místa
Popis kávy

Ačkoli je Indie obvykle vnímána jako země, kde se pěstuje a pije čaj, produkce kávy v zemi ve skutečnosti předchází čaji. Indická káva Indian Mysore Plantation se pěstuje od roku 1670 ve stejnojmenné oblasti na jihozápadě poloostrova. Oblast se nachází mezi horami Kodagu a Karnataka, kde kávové plantáže leží v nadmořské výšce 1.000 -1.500 metrů a z velké části jsou osázeny odrůdou Catimor, což je arabika rostoucí ve stínech vysokých stromů. Kávovníkové bobule jsou ručně sbírané a díky této metodě sběru nedochází k poškození kávovníků a zamezuje se tím sbírání nezralých plodů. Káva má nízkou kyselost s výraznými tóny sladkého pečiva a koření. Indie si drží 6. místo největšího producenta kávy na světě.