Nakupte za 1.000 Kč a máte dopravu ZDARMA

Coffee Garage Kostarika Tarazzu, zrnková káva 100% arabica

Hrdá Kostarika je ta pravá káva pro milovníky čokoládové a sladké chuti. Výborná v šálku espressa i capuccina, její sladká chuť se krásně rozvine v překapávané kávě, nebo aeropressu.
Hmotnost -
Rozměry -
Velikost balení:

1000g, 750g, 500g, 250g, 100g

Zpracování

zrnková

Předpokládaný termín doručení

Předpokládané doručení 05.12. pro zrnkovou kávu. Doručení ostatní varianty

Upozornění

kvůli vysokému počtu objednávek před Vánoční sezónou, může být termín doručení delší, než máme uvedeno. Proto prosíme, objednávejte s předstihem a omlouváme se za případné prodloužení lhůty doručení.

 

Pro varianty

  • mleté kávy je předpokládaný termín doručení +2 dny

 

Doporučení:

  • Platba kartou
  • Doprava PPL
Trvanlivost čerstvé kávy je 9 měsíců
Prodejní místa
Popis kávy

Země Kostarika je hrdá na svou kávu i její pěstitelé, udělila přísný zákaz pěstování robusty, aby neohrozila žádnou odrůdu arabiky. Dále si země zakládá na přísných nařízení ohledně životního prostředí a zranitelných ekosystémů, kvůli budoucímu rozvoji kávové produkce. Plně promytá Kostarika Tarrazu je pojmenovaná po amapole, místním názvu pro květinu ibišek, která na konci léta vybarvuje krajinu živými odstíny červené a růžové. Tarrazu patří mezi nejznámější pěstitelské oblasti Kostariky, kvůli nedaleké řece Pirris, která poskytuje dostatek zavlažování a také kvůli vysoké nadmořské výšce pohoří Talamanca Sierra. Teplé dny a chladné noci podporují pomalé zrání, díky kterému je káva lahodně sladká. Kostarika je 14. největší producent kávy na světě.