Nakupte za 1.000 Kč a máte dopravu ZDARMA

Coffee Garage Guatemala Finca, zrnková káva 100% arabica

Pro náročnější degustátory doporučujeme Guatemalu Finca San Francisco, která právem dostala certifikát RAINFOREST ALLIANCE a ochranou známku FAIRTRADE. Sladká káva s tóny kakaa a karamelových bonbonů s jemnou citrusovou chutí.
Hmotnost -
Rozměry -
Velikost balení:

1000g, 750g, 500g, 250g, 100g

Zpracování

zrnková

Předpokládaný termín doručení

Předpokládané doručení 05.12. pro zrnkovou kávu. Doručení ostatní varianty

Upozornění

kvůli vysokému počtu objednávek před Vánoční sezónou, může být termín doručení delší, než máme uvedeno. Proto prosíme, objednávejte s předstihem a omlouváme se za případné prodloužení lhůty doručení.

 

Pro varianty

  • mleté kávy je předpokládaný termín doručení +2 dny

 

Doporučení:

  • Platba kartou
  • Doprava PPL
Trvanlivost čerstvé kávy je 9 měsíců
Prodejní místa
Popis kávy

Guatemala se může pochlubit řadou pěstitelských oblastí a podmínek. Dnes je tato země uctívána jako pěstitel některých z nejchutnějších a nejjemnějších káv na světě. Na celkové rozloze 270 000 hektarů se pěstují kávovníky a to převážně arabiky v odrůdách Bourbon a Caturra. Pedro a Enrique Brol vlastní a provozují farmu Finca San Francisco Cotzal v oblasti Triangulo Ixil, Quiche.Průměrná nadmořská výška na 2200 hektarech Finca San Francisco Cotzal je 1400 metrů nad mořem, kde teplé dny a chladné noci vytvářejí ideální podmínky pro pěstování sladkých třešní. Guatemala je 10. největším producentem kávy na světě.