Nakupte za 1.000 Kč a máte dopravu ZDARMA

Maryša – V trojce a poprvé (3x150g)

"Maryša - V trojce a poprvé"  obsahuje tři balení kávy po 150g - Už (se) nezlob (100% brazílie), R.I.P. ( 80% arabika + 20% robusta) a Odpočívej v pokoji ( 70% arabika + 30% robusta). Tato sada je ideálním dárkem pro všechny příležitosti - narozeniny, výročí nebo prostě jen tak. Udělejte radost a nabídněte chutný…
Hmotnost -
Zpracování

zrnková, jemně mletá, středně mletá, hrubě mletá

Předpokládaný termín doručení

Předpokládané doručení 05.12. pro zrnkovou kávu. Doručení ostatní varianty

Upozornění

kvůli vysokému počtu objednávek před Vánoční sezónou, může být termín doručení delší, než máme uvedeno. Proto prosíme, objednávejte s předstihem a omlouváme se za případné prodloužení lhůty doručení.

 

Pro varianty

  • mleté kávy je předpokládaný termín doručení +2 dny

 

Doporučení:

  • Platba kartou
  • Doprava PPL
Trvanlivost čerstvé kávy je 9 měsíců
Prodejní místa
Popis kávy
  • “Odpočívej v pokoji”: Relaxační káva, která vás unese do klidného světa odpočinku. Ideální pro ty chvíle, kdy potřebujete vypnout a nabrat novou energii.
  • “Už (se) nezlob”: Perfektní káva na usmíření. Její jemná a uklidňující chuť je jako objetí v šálku. Výborná volba pro momenty, kdy chcete říci “omlouvám se” nebo “jsem tady pro tebe”.
  • “RIP”: Káva, která přináší rozkoš, inspiraci a pohodu. Pokud potřebujete nabrat energii a najít novou kreativní iskru, je to právě ta pravá.

Chcete udělat radost milovníkovi kávy v vašem životě? Představujeme dokonalý dárek, který zahřeje srdce i duši. Naše dárková sada obsahuje trojici výjimečných směsí, které jsou každá jedinečná svým způsobem.

Balení tří plechovek po 150g, včetně černé dárkové krabice.