Nakupte za 1.000 Kč a máte dopravu ZDARMA

Maryša – V trojce a poprvé (3x150g)

"Maryša - V trojce a poprvé"  obsahuje tři balení kávy po 150g - Už (se) nezlob (100% brazílie), R.I.P. ( 80% arabika + 20% robusta) a Odpočívej v pokoji ( 70% arabika + 30% robusta). Tato sada je ideálním dárkem pro všechny příležitosti - narozeniny, výročí nebo prostě jen tak. Udělejte radost a nabídněte chutný zážitek plný emocí a chutí. Nakupujte nyní a překvapte své blízké tímto výjimečným dárkem!
Hmotnost -
Zpracování

zrnková, jemně mletá, středně mletá, hrubě mletá

Trvanlivost čerstvé kávy je 9 měsíců
Popis kávy
  • “Odpočívej v pokoji”: Relaxační káva, která vás unese do klidného světa odpočinku. Ideální pro ty chvíle, kdy potřebujete vypnout a nabrat novou energii.
  • “Už (se) nezlob”: Perfektní káva na usmíření. Její jemná a uklidňující chuť je jako objetí v šálku. Výborná volba pro momenty, kdy chcete říci “omlouvám se” nebo “jsem tady pro tebe”.
  • “RIP”: Káva, která přináší rozkoš, inspiraci a pohodu. Pokud potřebujete nabrat energii a najít novou kreativní iskru, je to právě ta pravá.

Chcete udělat radost milovníkovi kávy v vašem životě? Představujeme dokonalý dárek, který zahřeje srdce i duši. Naše dárková sada obsahuje trojici výjimečných směsí, které jsou každá jedinečná svým způsobem.

Balení tří plechovek po 150g, včetně černé dárkové krabice.