Nakupte za 1.000 Kč a máte dopravu ZDARMA

Mafia – Velký gang (4x100g)

Naše dárková sada vám přináší harmonickou směs nejvybranějších zrn z různých koutů světa, která v sobě kombinuje výraznou chuť a jemnou aromatickou nótu. Káva je pečlivě pražena a mletá v malých šaržích, aby zachovala svou svěžest a unikátní charakter. Užijte si každý doušek tohoto nápoje, který vám připomene svěžest prvního paprsku ranního slunce, energii proudu horské řeky a teplo domova, o který pečujete. Naše káva vás provází celým dnem a povzbudí vás při řešení každodenních povinností i těch nejtěžších rozhodnutí.
Hmotnost-
Zpracování

zrnková, jemně mletá, středně mletá, hrubě mletá

Trvanlivost čerstvé kávy je 9 měsíců
Popis produktu

Mafia: Velký gang
Naše kávová záležitost pro velkou rodinu.

Ať už jste hlava rodiny nebo prostě někdo, kdo rád těší své blízké, tato vysoce kvalitní káva je pro vás. Pečlivě zpracovaná z nejlepších zrn, naše dárková sada kávy “Mafie Velký gang” je vytvořena, aby vám přinesla chvíle radosti a sounáležitosti.

Užijte si tu nejlepší chuť a aroma, které vás provázejí při sdílení nezapomenutelných okamžiků s rodinou. Tato káva je výsledkem naší vášně pro kvalitu a závazku udržovat tradiční rodinné hodnoty.

Tato káva je věnována všem, kteří znají hodnotu rodinných vazeb a lásky. Šťastné popíjení!

Dárková sada kávy “Mafia – Velký gang”  obsahuje čtyři balení kávy po 100g – Al Cafone, Capo di Tutti Capi, Super boss, Mr. Gangster
Baleno 4 x 100g
Pečlivě vybraná a pražená pro dokonalou chuť a aroma.