Nakupte za 1.000 Kč a máte dopravu ZDARMA

Mafia – Velký gang (4x100g)

Naše dárková sada vám přináší harmonickou směs nejvybranějších zrn z různých koutů světa, která v sobě kombinuje výraznou chuť a jemnou aromatickou nótu. Káva je pečlivě pražena a mletá v malých šaržích, aby zachovala svou svěžest a unikátní charakter. Užijte si každý doušek tohoto nápoje, který vám připomene svěžest prvního paprsku ranního slunce, energii proudu…
Hmotnost -
Zpracování

zrnková, jemně mletá, středně mletá, hrubě mletá

Předpokládaný termín doručení

Předpokládané doručení 05.12. pro zrnkovou kávu. Doručení ostatní varianty

Upozornění

kvůli vysokému počtu objednávek před Vánoční sezónou, může být termín doručení delší, než máme uvedeno. Proto prosíme, objednávejte s předstihem a omlouváme se za případné prodloužení lhůty doručení.

 

Pro varianty

  • mleté kávy je předpokládaný termín doručení +2 dny

 

Doporučení:

  • Platba kartou
  • Doprava PPL
Trvanlivost čerstvé kávy je 9 měsíců
Prodejní místa
Popis kávy

Mafia: Velký gang
Naše kávová záležitost pro velkou rodinu.

Ať už jste hlava rodiny nebo prostě někdo, kdo rád těší své blízké, tato vysoce kvalitní káva je pro vás. Pečlivě zpracovaná z nejlepších zrn, naše dárková sada kávy “Mafie Velký gang” je vytvořena, aby vám přinesla chvíle radosti a sounáležitosti.

Užijte si tu nejlepší chuť a aroma, které vás provázejí při sdílení nezapomenutelných okamžiků s rodinou. Tato káva je výsledkem naší vášně pro kvalitu a závazku udržovat tradiční rodinné hodnoty.

Tato káva je věnována všem, kteří znají hodnotu rodinných vazeb a lásky. Šťastné popíjení!

Dárková sada kávy “Mafia – Velký gang”  obsahuje čtyři balení kávy po 100g – Al Cafone, Capo di Tutti Capi, Super boss, Mr. Gangster
Baleno 4 x 100g
Pečlivě vybraná a pražená pro dokonalou chuť a aroma.