Nakupte za 1.000 Kč a máte dopravu ZDARMA

Fofr kafe jako promyšlený dárek

káva jako dárek pro kutily

Vydejte se s námi do světa fofr kafe. Zjistíte, jak jeho unikátní chutě a vůně vytvoří výjimečný dárek pro opravdové fachmany, řemeslníky, kutily a zlaté české ručičky. Fofr kafe je pro lidi, kteří umějí vzít za práci. Pro ty, kteří se s tím nepářou. Pro ty, kteří nazývají věci pravými slovy, kteří nemají čas na otálení a kteří se nebojí výzvě podívat do očí.

Kdyby bylo pivo kafe, jmenuje se Fofr

Fofr není pro slečinky, nepodává se o páté, nepije se se sušenkou, neproklábosí se u něj den. Fofr kafe je speciální edice kávy určená pro zvláštní příležitosti: nejlépe ji vychutnáte na čerstvě dokončené střeše s výhledem do údolí, na podlaze ještě vonící dřevem, v dílně s rukama od barvy, v garáži flekaté od oleje. Dress kód pro tuhle kávu není oblek s kravatou ani žabky s minisukní, nýbrž vyhrnuté rukávy, cargo džíny, pořádné boty a mozoly na rukách.

Kdo místo činek zvedá těžkej život, ten ocení kvalitní kávu, která si na nic nehraje. Fofr kafe není jen nápoj, je to názor. Životní postoj. Příběh. Fofr je symbolem precizní řemeslné práce a odráží se i v péči a umění pražení kávy. Jako šikovné ruky vytvářejí neopakovatelná díla, tak i pražená káva z rukou pravého mistra přináší nezapomenutelný chuťový zážitek.

Černou a silnou, prosím

Americano nebo latté se skořicí? Zapomeňte! Opravdový tvrďas má svou kávu rád černou a silnou. Tato volba má kořeny v psychologii, muži preferují jednodušší a přímočařejší řešení před překombinovanými a přeslazenými. Černou interpretuje mozek jako barvu síly, sex apealu a ambicí. Černé jsou mraky plné deště, který přináší životodárnou vláhu, černá je barva úrodné země. Černá tma je místem klíčení, vznikání. Černá káva má intenzivní chuť a nástup působení kofeinu je rychlejší než u kávových nápojů. Černá káva bez přídavku mléka a cukru má mnoho zdravotních benefitů. Povzbuzuje metabolismus, snižuje riziko cukrovky 2. typu a má málo kalorií.

pravá káva pro kutily

Sečteno, podtrženo, uvařeno, vypito

Vyznat se v kávě znamená: znát požadovaný typ kávy, včetně kávových zrn, úrovně pražení a optimálního procesu extrakce. Pravý gentleman pije vždy čerstvě uvařenou kávu. K vypití espressa stačí tři až čtyři rychlé doušky. Tento nápoj není víno, které se popíjí pomalu a rozvláčně. Chuť a vůně kávy se snižuje s poklesem teploty – a na to prostě není čas!

Těšíme se na zpětnou vazbu od vás. Můžeme vám s něčím poradit? Nejste si jistí výběrem? Napište nám, prosím, přes kontaktní formulář, nebo se ozvěte na náš e-mail, a my vám rádi poradíme.