Nakupte za 1.000 Kč a máte dopravu ZDARMA

Bráchu by chtěl mít každý

Mít bratra znamená, že se máte s kým poprat a taky komu se svěřovat. Že vás má kdo utěšit po rozchodu. Že máte po kom dědit oblečení nebo má kdo dědit oblečení po vás. Možná jste to nevěděli, ale existuje typologie bratrů. Typologie bratrů je užitečnou pomůckou, díky které velmi rychle a jednoduše vyberete dárek pro svého bratra pod vánoční stromeček, k narozeninám, k svátku… nebo prostě jen tak. A protože jsme pražírna kávy, poradíme i komu jakou koupit kávu.

káva jako dárek pro bráchu

Sportovní nadšenec

Tento typ bratra miluje sport a všechno s ním spojené. Pro něj by mohl být ideální dárek vstupenka na zápas, sportovní vybavení nebo suvenýr jeho oblíbeného týmu. Bratr sportovec spotřebuje spoustu energie, tudíž ji potřebuje dodávat již od rána. KávaRanní energie” je pro něj ta pravá! Hrnek této kávy je rychlejší než kohoutek s vodou a účinnější než budík.

Technologie a gadgety

Bratr nadšený pro nejnovější technologické vychytávky ocení například gadgety pro jeho oblíbené koníčky, jako jsou drony nebo nové herní konzole. Mohla by ho zaujmout káva „Technologická přestávka“. Moderní technologie a tradiční umění pražení se spojují v dokonalém harmonickém momentu.  

Dobrodruh a cestovatel

Pokud máte bratra, který miluje dobrodružství a cestování, mohou se mu líbit dárky spojené s jeho minulými či příštími cíli. Co se kávy týče, není lepšího výběru pro cestovatele, než dárková sada kávy “Around the World“.  Obsahuje šest balení kávy původem z Indonésie, Indie, Brazílie, Kostariky, Rwandy a Burundi.

CoffeeGarage.cz - výběrová káva eshop, Bráchu by chtěl mít každý, Mít bratra znamená, že se máte s kým poprat a taky komu se svěřovat. Že vás má kdo utěšit po rozchodu. Že máte po kom dědit oblečení nebo má kdo dědit oblečení po vás. Možná jste to nevěděli, ale existuje typologie bratrů. Typologie bratrů je užitečnou pomůckou, díky které velmi rychle a jednoduše vyberete dárek pro svého bratra pod vánoční stromeček, k narozeninám, k svátku... nebo prostě jen tak. A protože jsme pražírna kávy, poradíme i komu jakou koupit kávu.,

Kreativec a umělec

Bratr, který má rád umění, design nebo kreativní činnosti, by mohl ocenit dárky jako kvalitní umělecké potřeby, knihy o umění, kurzy kreslení nebo designový software. A protože má rád nové výzvy, překvapení a objevování, zabalte mu pod stromeček Cascaru. Cascara je čaj ze sušené dužiny kávových třešní a výborná příležitost, užít si kávu trochu jinak. 

Milovník knih a filmů

Jestliže je váš bratr nadšený čtenář nebo filmový fanoušek, mohou být skvělým dárkem nové knihy od jeho oblíbeného autora, předplatné streamovací služby nebo lístky do kina. K oblíbenému filmu mu pak můžete darovat kávuCapo di tutti capi“. Okouzlující kombinace Brazílie a Kolumbie zaujme hořkosladkou chutí lískových ořechů, vanilky, černého rybízu s dochutí hořké čokolády.

Gurmán a kuchař

Bratr, který má rád vaření nebo výborné jídlo, by mohl ocenit kvalitní kuchyňské náčiní, knihy s recepty, degustační balíčky s různými druhy jídla nebo kurzy vaření. Po dobrém jídle mu jistě bude chutnat Coffee Garage Kostarika Tarazzu, pravá káva pro milovníky čokoládové a sladké chuti.

Trend-setter a inspirativní osobnost

Tento je typ bratra, je nepřehlédnutelný. Patří mu každý prostor, kde se objeví, jeho hlas je slyšet, lidi ho mají rádi. Určitě si vysloužíte velké děkuji za dárky typu moderní módní doplňky, designové výrobky, umělecké výrobky, limitované edice nebo originální nápady. A pozor, i v oblasti kávy existuje ten správný dárek pro takového bratra. Je ním káva „Mafie,“ silná a výrazná káva pro silné a výrazné osobnosti.

No a pokud vám to s bratrem momentálně moc neladí, pokud se zrovna potřebujete usmířit nebo vás přemohla lítost nad něčím, co jste řekli či udělali, pak je dokonalým řešením káva “Maryša – Do smrti dobrý“. Pod heslem “káva na usmířenou” se skrývá nejen skvělá chuť, ale i možnost napravit pochroumané vztahy.

káva maryša