Nakupte za 1.000 Kč a máte dopravu ZDARMA

Na plný plyn s dárkovou kávou: Exkluzivní Moto edice kávy pro milovníky rychlosti

Blíží se nezadržitelně sezóna pro všechny motorkáře. Moto srazy, první jarní vyjížďky, vítr ve vlasech a vše, co k moto světu patří! Máš doma motorku, znáš motorkáře, nebo jen máš rád vůni benzinu a rychlá kola? Tato speciální edice je přímo pro Tebe!

dárková moto káva

Proč káva a motorky tvoří dokonalý pár?

Proč jsme se rozhodli spojit kávu s motorkářským světem? Protože víme, že obě tyto vášně mají společný základ – touhu po svobodě, dobrodružství a kvalitním zážitku. Ať už je vaše moto sezona spojená s dlouhými výlety po okolní krajině nebo jen s odpočinkem u domácí dílny, naše Moto edice kávy je tu, aby vám dodala potřebnou energii a švih. Kávu posíláme navíc ve stylovém plechovém kanystru, který můžeš i nadále využít.

Ať se hrabeš hodiny v mašině nebo svištíš po dálnici, dobrý kafe přijde vždycky vhod, tak na nic nečekej a rozjeď to s naší moto edicí. Stejně tak, jestli Tě čeká dlouhá jízda po úzkých serpentýnách, plánování vysněné moto dovolené, nebo na relaxační posezení s přáteli, nezapomeň si s sebou připravit šálek naší dárkové kávy z Moto edice a nech se unést do světa, kde se potkávají vůně benzinu a čerstvé pražené kávy. Ale vždy pamatuj na bezpečnou jízdu!

kafe pro motorkáře

Tip na dárek pro milovníky vlaků (součást moto edice)

A pokud doma nemáte motorkáře, ale třeba šotouše, máme pro vás tip na dárek pro Veselého vechtra, Mazaného mašinfíru či Šťastného ajnzbonáka. Přesně pro něj je v originálním dárkovém kanystru připravena káva jedinečných chutí a vůní. Unikátní etiketa s grafickým zpracováním obrázků vlaků připomene historii a podtrhne autentičnost Vašeho příběhu z cest.

Nekupujte dokola stejné dárky, kupte dárek pro milovníky vůně benzínu a pražené kávy.


Těšíme se na zpětnou vazbu od vás. Můžeme vám s něčím poradit? Nejste si jistí výběrem? Napište nám, prosím, přes kontaktní formulář, nebo se ozvěte na náš e-mail, a my vám rádi poradíme.