Nakupte za 1.000 Kč a máte dopravu ZDARMA

Vlakafe: Káva pro každou Vaši trasu

Kafe do vlaku

Máme pro vás tip na nové dobrodružství! Nová kávová edice, inspirovaná světem železnic a vlaků. Pro strojvedoucí či cestující, pro všechny, jejichž srdce tepe pro železnici! Cestování je samo o sobě velkou inspirací a v této myšlence se mísí nostalgie, rychlé tempo, železniční krajina i dokonalá harmonie chutí.

Máte doma Veselého vechtra, Mazaného mašinfíru či Šťastného ajnzbonáka? Přesně pro něj je v originálním dárkovém kanystru připravena káva jedinečných chutí a vůní. Unikátní etiketa s grafickým zpracováním obrázků vlaků připomene historii a podtrhne autentičnost Vašeho příběhu z cest.

Pro milovníka vlaků či cestování je káva více než jen nápoj – je to dar. Každý šálek je jako cesta: plná příběhů, zastávek a nových objevů. V tomto spojení lásky k vlakům a vášně pro kávu, každý doušek oživuje ducha dobrodruha na kolejích.  

Tipy, jak si nejlépe vychutnat tuto kávu:

Ať už se chystáte kamkoli, kávu si můžete vzít s sebou právě díky obalu ve formě kanystru. Navíc při konzumaci kávy se ocitnete právě tam, kde chcete a potřebujete být a v každém doušku kávy najdete nové příběhy z cest. S kávou se nebojte experimentovat. Zkuste použít moka konvičku, French press, Aeropress či kávové sáčky.

kafe pro cestování vlakem

Nezapomeňte si v každodenním shonu vychutnat Váš šálek kávy v klidu a pohodě. A jak nejlépe uděláte radost kávomilci ve svém okolí? Tato edice s vlakovým příběhem může být tím nejlepším dárkem na cesty.

Těšíme se na zpětnou vazbu od vás. Můžeme vám s něčím poradit? Nejste si jistí výběrem? Napište nám, prosím, přes kontaktní formulář, nebo se ozvěte na náš e-mail, a my vám rádi poradíme!

kafe na cestování