Nakupte za 1.000 Kč a máte dopravu ZDARMA

Máj, kávy čas: Proč je na 1. máje ideální darovat kávu?

Máj! Přichází ta doba z roku, kdy se všechno zdá být v rozkvětu, když se vzduchem linou vůně květin a lásky. A co je lepšího než schovat zimní kabáty nadobro, trochu si zarelaxovat a spojit tento magický čas s kávou, tou pravou láskou na první doušek?

Kafe pro zamilované

V naší kávové dílně jsme pro vás vymysleli opět něco speciálního, abyste mohli udělat radost dárkem přímo na 1. máje, který rozjasní oči vašeho miláčka – Kávu Miláčku s poselstvím: “Nedostaneš mě ze své hlavy, S tebou i do pekla, nebo mě se nezbavíš.” A co je lepšího, než sdílet lásku s tím, koho máte rádi? Jako káva a hrnek patří k sobě, tak i vy a váš miláček jste jako stvořeni jeden pro druhého. A co by mohlo být romantičtějšího než posedět spolu u šálku té nejlepší kávy a nechat se unášet vůní? Navíc, když Vy, nebo Váš protějšek nemá úplně den, můžete si vybrat kávu se sloganem: „Zůstanu ti na krku“, aby si byl jistý, že neutečete při prvním problému. I na tuto variantu jsme připraveni.

A pamatujte, káva je láska a láska je nejlepší, když ji můžete sdílet s těmi, které máte rádi. Takže neváhejte a přidejte trochu lásky do svého života s kávou Miláčku z naší kávové dílny.

Tip na společnou přípravu kávy:

Společně si připravte kávu podle vašich preferencí. Můžete vyzkoušet různé způsoby přípravy, jako je espresso, filtrovaná káva nebo dokonce káva z french pressu a nechte volný průběh své kreativitě! Přidejte do kávy oblíbené sirupy, mléko, nebo dokonce špetku skořice pro extra chuťový zážitek, nebo si třeba udělejte své oblíbené kafe z edice Miláčku a užijte si společné chvíle ve dvou v outdoorové variantě pod rozkvetlou třešní i s prvomájovým polibkem!

Dárková káva pro zamilované

Těšíme se na zpětnou vazbu od vás. Můžeme vám s něčím poradit? Nejste si jistí výběrem? Napište nám, prosím, přes kontaktní formulář, nebo se ozvěte na náš e-mail, a my vám rádi poradíme.