Nakupte za 1.000 Kč a máte dopravu ZDARMA

Horoscoffee: Káva jako vhodný dárek pro všechna znamení horoskopu

Víte, co má vaše oblíbené znamení společného s kávou? A které znamení kávu přímo miluje? Někdy s astrologií souvisí zdánlivě odlišné skutečnosti. Váhy prý milují ledovou kávu, vodnáři zase dýňové latté a střelci dají přednost klasické turecké kávě. Tak co, poznáváte se?

Káva pro všechny znamení zvěrokruhu

Darovat svému partnerovi, kolegovi či někomu z rodiny originální dárek s jeho znamením je tím správným důkazem, že na něj myslíte, a pamatujete si jeho narozeniny. Možná i vám je povědomá věta: „Ty jsi na mě zase zapomněl…“, tentokrát si buďte jistí, že radost čerstvě vypraženou kávou v krásném tematickém balení, je tím pravým ořechovým!

Každý z nás je něčím jiným, má jiné preference a chutě. Aktuálně se nacházíme ve znamení Vodnáře. O těch je známo, že jsou sami o sobě rádi originalitou. Proto je právě pro ně tento dárek jako stvořený. Jsou oblíbení, mají hodně přátel a milují přírodu. Preferují neobvyklý životní styl a svobodu. Abyste ocenili jejich originalitu, místo výstředního šperku či degustace vína, zkuste Vašeho vodnáře potěšit kávou z naší edice Zvěrokruh. Pro Vodnáře bude káva vzrušujícím darem, nápojem revoluce. Každý šálek je pro něj malým aktovým protestem, který mu dodává energii k prosazování inovací a změn ve světě.

káva jako dárek pro vodnáře

Máme na skladě kávu pro všechna znamení zvěrokruhu! Ať už pro workoholické kozorohy, intenzivní štíry anebo třeba požitkářské býky! Pokud nevěříte hvězdám, nám věřit můžete – chuť Garage Coffee vás nezklame. Kávu pro všechna znamení můžete zakoupit na našem e-shopu i v kamenném obchodě v Táboře. Tak už na nic nečekejte a pusťte se do objevování chutí edice Zvěrokruh.

Těšíme se na zpětnou vazbu od vás. Můžeme vám s něčím poradit? Nejste si jistí výběrem? Napište nám, prosím, přes kontaktní formulář, nebo se ozvěte na náš e-mail, a my vám rádi poradíme!