Nakupte za 1.000 Kč a máte dopravu ZDARMA

Darujte zážitek z cest v podobě kávy!

Vážení milovníci kávy a cestování, dnes vám přinášíme inspiraci, jak spojit tyto dvě vášně do jednoho nezapomenutelného dárku. Máme pro vás tip, který nejenže potěší vaše blízké, ale také je zavede na fascinující cestu nejen po Jihočeském kraji, který není jen o památkách a přírodě, je také domovem několika výjimečných kaváren, které se staly skvělými místy pro poznávání místní kávové kultury. Proč tedy nevyužít tohoto bohatství při hledání dokonalého dárku pro vaše milované?

darujte zážitek z cest v podobě kávy

Jelikož i naše první kamenná prodejna leží v historickém Táboře, představujeme vám tyto kávové produkty:
Radnice, Kotnov nebo Žižka, kde každý doušek přináší nezapomenutelnou chuť spojenou s malebným náměstím, historií a klidem města. Jedinečná směs evokuje atmosféru Tábora v každém šálku.

Ať už se v Táboře rozhodnete navštívit tato místa, či například projít uličky přilehlé k náměstí, Husitské muzeum, Muzeum čokolády, či Poutní areál Klokoty, nezapomeňte přivést suvenýr a zavítat do našeho obchůdku, který najdete na této adrese: Palackého 349/2 (K divadlu).

Garage Coffee - pražírna kávy Tábor

Další tipy na výlet

Když už se budete zdržovat v jižních Čechách, doporučujeme například Bechyňsko, malebný koutek jižních Čech. Přestože může být Bechyně na první pohled malým městem, je plná překvapení a zajímavostí, které potěší každého návštěvníka. Procházky po zámecké zahradě, ochutnávání místní kávy v kavárně pod zámkem a návštěva mostu přidávají dovolené nezapomenutelné zážitky. Každý šálek kávy zde má vůni dávných časů.  

Třeboň

Pokračujte svou cestu do Třeboně, malebného městečka obklopeného rybníky a přírodou. Zde si můžete dopřát chvíle klidu v moderní kavárně s vynikajícím výběrem kvalitních kávových zrn z celého světa. Zkusit můžete pivovar či procházku k hrobce, která je jedinečným zážitkem. Objevte malebné uličky a zastavte se na kávu, která přidává dovolené v Třeboni zvláštní kouzlo.

Praha

Hlavní město nesmí chybět. Praha, fascinující metropole plná historie, kultury a architektury, je také rájem pro milovníky kávy. Pro návštěvníka, který si rád lahodnou kávu dopřeje, je Praha místem, kde se může nejen ponořit do bohaté kávové scény, ale také objevovat mnoho zajímavých míst, která spojuje s touto oblíbenou lahůdkou. Pro ty, kteří chtějí více než jen vychutnat kávu v městském prostředí, je tu možnost navštívit kavárnu na lodi a dopřát si šálek kávy s úžasným výhledem na panoramatické okolí Prahy z Vltavy.

Ať už se rozhodnete darovat zážitek z cest v podobě kávy pro své blízké, nebo si sami dopřejete chvíle relaxace a objevování, proč nezkusit spojit tyto vášně a objevit krásu tohoto regionu skrze šálkem té nejlepší kávy? Vaše putování začíná právě teď!

kafe travel edition

Všechna tato krásná města stojí za návštěvu, zároveň můžete zakoupit oblíbenou kávu jako dárek svým blízkým s etiketou nejen Tábora, tak mrkněte na náš e-shop nebo se stavte osobně u nás v Táboře, třeba v rámci jarního výletu.

Těšíme se na zpětnou vazbu od vás. Můžeme vám s něčím poradit? Nejste si jistí výběrem? Napište nám, prosím, přes kontaktní formulář, nebo se ozvěte na náš e-mail, a my vám rádi poradíme.