Nakupte za 1.000 Kč a máte dopravu ZDARMA

Obdarujte blízké výjimečnou kávou: Garage Coffee nyní také v kamenném obchodě v Táboře

V dnešní době je pro většinu populace káva nejen lahodným nápojem, ale především symbolem ranního rituálu, důvodem k setkávání a známkou zaslouženého odpočinku v běžném pracovním dni a v neposlední řadě důvodem udělat někomu radost a koupit kávu jako dárek pro své blízké.

Naše cesta

Náš e-shop je zde pro vás v současné chvíli, abyste si mohli nakoupit kávu, kterou milujete a abyste mohli udělat radost kávou jako dárek pro své blízké. Ale řekli jsme si, že chceme naši značku posunout ještě o kus dál, abyste vy, naši zákazníci, mohli nakupovat osobně, vybrat si kávu dle toho, jak vám padne do oka, komunikovat s námi o kávě a vracet se za námi na místo, kde jsme připraveni Vám splnit všechny Vaše potřeby. Rádi bychom, aby naši zákazníci měli možnost nakupovat nejen on-line, ale také si mohli produkt osahat, přivonět si, vybrat si podle obalu, který je na první pohled osloví, dát důraz na všechny smysly, a nejen to: poradit se s naší profesionální obsluhou a vybrat vhodný dárek pro své blízké osobně, na základě svých preferencí. Chceme, aby nákup nebyl jen nutnou povinností, ale především radostí.

Budování prodejní sítě

Kávová Dílna - Garage Coffee - kamenný obchod s kávou v Táboře

Vytváříme prodejní sítě, obchody, které budou inspirovat, a prodejní prostředí, kam se budou zákazníci rádi vracet. Kde je čeká odborná rada a kávový zážitek na jednom místě. A přesně tuto ideu jsme přenesli také do Tábora, do našeho prvního kamenného obchodu, ve stejném městě, kde tato myšlenka vznikla a kde se nachází naše kávová dílna.

O obchodě

První obchod jsme otevřeli v samotném srdci historického centra města Tábor na konci roku 2023. Najdete nás na adrese Palackého 349, poblíž divadla Oskara Nedbala.

Pražírna kávy Tábor

Těšíme se na vás každý všední den od 09:00 do 18:00 a v sobotu od 9:00 do 12:00.

Naše nabídka

U nás najdete všechny druhy kávy i kávové směsi. Navíc jsme schopni vyrobit originální balení pro všechny sorty lidí a zaujmout tak motorkáře, šotouše, nebo jen potěšit originálním dárkem k narozeninám.

Káva Maryša

Zapomeňte na obyčejné dárky! Co takhle něco, co potěší nejen chuťové pohárky, ale i smysl pro humor? Káva “Maryša – Ani smrt nás nerozdělí” je přesně tím pravým! Pokud hledáte dárek pro někoho, s kým sdílíte nejen lásku ke kávě, ale i k dobrému vtipu, “Ani smrt nás nerozdělí” je trefa do černého. Maryša, to je: kvalita, jedinečnost, zábava.

Aktuální edice: Maryša, Cascara, Fofr kafe, Mafia, Moto kafe, Energie a Kapsle.

Káva podle složení: 100% Arabica, Dárkové sety, směsi s robustou.

Co pro vás připravujeme?

Přestože jsme ještě na začátku, chystáme pro vás už nyní další kávové zážitky. O všem vás budeme informovat, zůstaňte s námi ve spojení, ať už na našem blogu, sociálních sítích, nebo zanedlouho i díky newsletteru, který budou naši zákazníci mít zanedlouho možnost otevírat. Samozřejmě se zajímavými výhodami!

Budeme se na vás brzy těšit v našem světe výborné kávy Garage Coffee v Táboře!

www.coffeegarage.cz

Káva jako dárek pro každého