Nakupte za 1.000 Kč a máte dopravu ZDARMA

Novinky z Garage na rok 2022

Plány a novinky z Garage na rok 2022

Pro nadcházející sezónu plánujeme novinky na poli kulturním i gastronomickém. Největší novinkou v rámci interiéru je nový zachlazený pivní box, který se právě buduje. V našem sortimentu nabízíme také Garage 11° z našeho pivovaru. Pivo prodáváme v sudech, PET lahvích s vlastní etiketou či přímo čepované v restauraci. Jde o světlý ležák, řemeslné pivo, nefiltrované, nepasterizované a vařeno našimi specialisty dle vlastní receptury. Momentálně využíváme prostor minipivovaru Transformátor, jakožto našeho leteckého pivovaru.

Navíc se v současné době ustavičně pracuje na nových webových stránkách včetně e-shopu, na nemž budou moci naši zákazníci kupovat nejen vstupenky na jednotlivé akce, ale naše produkty přímo z Garage. Patří mezi ně primárně Garage Coffee z naší táborské Garage pražírny. Na veškeré výrobky si děláme svoje etikety, které hrají komplexní myšlenkou našeho brandu. Kávu prodáváme ve stylové plechovce přímo v restauraci. Na výběr jsou druhy od hořkosladké po jemně ovocnou chuť. K dostání s sebou také v prodejně Můj Kopeček ve stylových sáčcích, tudíž jsou vhodné i jako dárek pro milovníky kávy.

V plánu je také rozšíření zázemí kuchyně, zakládáme si na domácích a kvalitních potravinách. Pečeme si svoje pečivo, burger bulky, domácí omáčky, vyrábíme nakládané pochutiny k pivu, domácí limonády a další originální produkty z kvalitních ingrediencí.

Velké vize budou realizovány opět v hlavní sezóně, která trvá od května do září. Po celou tuto dobu pořádáme koncerty (rock, punk, pop) a těšit se i letos můžete na velká jména naší hudební scény. Proběhne také další ročník pivních slavností a Burgerfestu. Připravujeme také lákavý program letního kina spolu s tamním stylovým zázemím a venkovním letním barem.

Nabízíme prostory pro oslavy, firemní akce, večírky, promítání, besedy, pracovní porady, motosrazy atd. Do Garage si můžete zajít na polední menu, chutnou večeři, fandit na plátno na sportovní utkání, uspořádat si u nás oslavu s rautem na míru či si užít zábavu ve formě koncertu, Pub Quizu, ale především si pochutnat na vybrané kuchyni. Kvalita je pro nás na prvním místě.

Jsme restaurace s příběhem. Kontakt: produkce@garagetabor.cz, wwww.garagetabor.cz