Nakupte za 1.000 Kč a máte dopravu ZDARMA

Nová dárková edice pro rybáře!

Máte doma či kolem sebe, ať už v práci či v kolektivu přátel, vášnivého rybáře? Máme pro vás skvělý tip! Můžete ho nejen k narozeninám potěšit kávou z dárkové edice pro rybáře. Navíc v originálním kanystru. Bude to Dravec, Šupina, nebo Návnada? To už necháme zcela na vás…

Odměňte rybáře kávou, jež posílí jeho trpělivost, úspěch a vášeň. Každý doušek poskytuje energii pro dlouhé dny u vody. Ideální dárek pro vášnivého rybářského nadšence. S jejím bohatým aroma a povzbuzující chutí se každá chvilka strávená na břehu stane ještě výjimečnější. Ponořte se do světa rybolovu s kávou, která dodává sílu a vášeň každému okamžiku.

Káva pro rybáře

Nechali jsme se inspirovat klidem rybářských dobrodružství, aby vznikla tato edice. Spojení kávy a přírody s sebou v každém loku odráží čerstvě ulovené zážitky. Takže tato edice není jen o kávě, ale také o zážitku. Tak se s námi vydejte na rybářské dobrodružství do známých a i neznámých vod.

Můžete také zajít do našeho kamenného obchodu a vybrat si kávu z edice Rybářská osobně. Naše obsluha vám ráda poradí.

zrnková káva pro rybáře

Velikost balení: 250g, 150g, 350g

Těšíme se na zpětnou vazbu od vás. Můžeme vám s něčím poradit? Nejste si jistí výběrem? Napište nám, prosím, přes kontaktní formulář, nebo se ozvěte na náš e-mail, a my vám rádi poradíme.