Nakupte za 1.000 Kč a máte dopravu ZDARMA

Dárek pro miláčka k Valentýnu

V životě páru existuje několik málo dat, které si zaslouží velkou pozornost. Mezi dny, na které se vyplatí nezapomenout, patří Vánoce, narozeniny, výročí svatby, výročí seznámení a Valentýn. Každý z těchto svátků probíhá jinak, ovšem jedno mají společné: něco se od vás čeká!

Aktuálně se blíží Valentýn a každý, kdo má v kolonce vztah napsané „zadaný“, ví, že to není jen tak obyčejný den v kalendáři. Chcete pomoct udělat nejen z tohoto dne, ale také ze všech výše zmíněných svátečních partnerských dní nezapomenutelné zážitky? Pojďte to s námi letos pojmout jako seriál.

CoffeeGarage.cz - výběrová káva eshop, Dárek pro miláčka k Valentýnu, V životě páru existuje několik málo dat, které si zaslouží velkou pozornost. Mezi dny, na které se vyplatí nezapomenout, patří Vánoce, narozeniny, výročí svatby, výročí seznámení a Valentýn. Každý z těchto svátků probíhá jinak, ovšem jedno mají společné: něco se od vás čeká!,

Jak na to?

Z pěti (nebo možná máte důvodů k oslavě i více) nezávislých dní – pravděpodobně rozprostřených do celého roku – uděláme příběh. Propojíme je romantickým rituálem, ve kterém si hlavní roli zahraje káva. Tento koncept plný překvapení a těšení se na další příležitost je vhodný pro ty, kteří spolu Valentýna slaví poprvé i po padesáté. Těšíte se?

Narozeninový rituál s kávou espresso

Každé správné narozeniny by měly začínat snídaní do postele. A v menu by rozhodně nemělo chybět kvalitní espresso. Jeho intenzivní chuť a výrazná vůně nádherně nastartují výjimečný den. Pokud narozeninový program není tajný, můžete ho spolu při popíjení kávy do detailů probrat. Anebo máte nachystané překvapení?

Valentýnský rituál s cappuccinem

Jestli některý z kávových nápojů vyznává lásku i beze slov, pak je to cappuccino. Připravte své lásce cappuccino s bohatou pěnou a oblíbeným posypem. Ke cappuccinu se hodí makronka a vlastnoručně napsané vyznání lásky. Romantickou náladu podpoří pohodlné posezení, svíčky a příjemná hudba.

zrnková káva jako dárek k valentýnu

Výročí seznámení nebo svatby a rituál s Cold Brew

Dalším ze svátečních překvapení našeho seriálu bude piknik. A na piknik se, jak jinak, perfektně hodí Cold Brew. Originální studená káva vás osvěží a získá si vás svou chutí. Oproti klasické přípravě má Cold Brew vyšší sladkost, nižší aciditu, čokoládové a ovocné tóny. Tento nejnovější trend mezi ledovými kávami je ideální ke svátečnímu piknikovému občerstvení.

Vánoční rituál s latté

Věříme, že jako milovníci kávy si nenecháte ujít příležitost darovat své lásce dárkové balení oblíbené kávy. Ale dárků není nikdy dost a ty zvlášť ceněné mají formu zážitku. Valentýnskou náladu skvěle podpoří slavnostně servírované perníkové latté. S láskou a něhou připravený nápoj můžete smíchat s karamelovým či čokoládovým likérem a podávat se smetanou, šlehačkou či čokoládovými hoblinkami. Pokud nemáte chuť na sladké, ale stále stojíte o nevšední chuť, můžete při přípravě do filtru přidat skořici, kardamom nebo muškátový oříšek.

Vzpomínkový rituál s kávou Corretto

Protože většina párů slaví nebo si alespoň připomíná dvě osudová výročí (seznámení a svatbu), máme i pro tuto příležitost nápad na zážitek. Poslední díl našeho láskyplného kávového seriálu se točí kolem Corretta. Připravuje se smícháním espressa s malou dávkou alkoholu typu grappa, sambuca nebo baileys. Věříme, že tato skvělá kombinace navodí tu správnou atmosféru pro oslavu vašeho svátku ve dvojici.