Nakupte za 1.000 Kč a máte dopravu ZDARMA

Coffee Garage Brasil Pink Star, zrnková káva 100% arabica

Hořkosladkou chuť brazilské Pink Star jistě ocení začínající obdivovatelé 100% arabik. Pochutnáte si na ní v šálku lahodného espressa, capuccina a jistě si pochutnáte i na alternativní přípravě jako je moka konvička.
Hmotnost -
Rozměry -
Velikost balení:

1000g, 750g, 500g, 250g, 100g

Zpracování

zrnková

Předpokládaný termín doručení

Předpokládané doručení 05.12. pro zrnkovou kávu. Doručení ostatní varianty

Upozornění

kvůli vysokému počtu objednávek před Vánoční sezónou, může být termín doručení delší, než máme uvedeno. Proto prosíme, objednávejte s předstihem a omlouváme se za případné prodloužení lhůty doručení.

 

Pro varianty

  • mleté kávy je předpokládaný termín doručení +2 dny

 

Doporučení:

  • Platba kartou
  • Doprava PPL
Trvanlivost čerstvé kávy je 9 měsíců
Prodejní místa
Popis kávy

Téměř 40% veškeré kávy na světě se pěstuje v Brazílii, přibližně 3,7 milionu metrických tun ročně. Proto není divu, že při tak velkým množství kávy Brazílie produkuje různé škály kvality. Pěstuje se zde naturální robusta i spoustu zajímavých arabik. Káva Brazil Pink Star se často přirovnává k velkému bratru Brazil Diamond, který má na pohled velikostně kávové zrna menší. Šálek kávy je sladký s nízkou ovocitostí, čokoládová s oříškovou dochutí. Po roce 1975, kdy Brazílii zastihly zničující mrazy, mnozí farmáři založili nové plantáže v oblasti Minas Gerais. V této hornaté, vnitrozemské oblasti se pěstuje téměř polovina brazilské kávy, což je množství, které může konkurovat celkové produkci Vietnamu.