Nakupte za 1.000 Kč a máte dopravu ZDARMA

Mafia – nejvyšší šéf

"Mafia - nejvyšší šéf"  obsahuje dvě balení kávy po 150g v dárkové krabici. Tato sada je ideálním dárkem pro všechny příležitosti - narozeniny, výročí nebo prostě jen tak. Udělejte radost a nabídněte chutný zážitek plný emocí a chutí. Nakupujte nyní a překvapte své blízké tímto výjimečným dárkem!
Hmotnost-
Zpracování

zrnková, jemně mletá

Trvanlivost čerstvé kávy je 9 měsíců
Popis produktu

Super boss: Orientální směs ze dvou asijských arabik ve spojení s jemnou indickou robustou. Výsledkem kombinace indické a indonéské arabiky s indickou robustou je hořká kořeněná chuť. Jistě nezůstane bez povšimnutí pro obdivovatele čokoládových a kořeněných káv. V lahodném šálku espressa ucítíte kardamom, muškátový oříšek, hřebíček, hořkou čokoládu a jemnou dochuť třešní.

Capo di tutti capi : Unikátní kombinace dvou výběrových jihoamerických arabik doplněnou nádechem indické robusty. Kávové tóny Brazílie a Kolumbie vytvářejí dokonalý základ pro ty, co mají rádi tradiční chutě. Vaše chuťové pohárky potěší tóny lískových ořechů, vanilky a černého rybízu s příměsí hořké čokolády. Směs 80% arabica 20% robusta

Balení dvou plechovek po 150g, včetně černé dárkové krabice.